Vyberte stránku
Půllitr pro rybáře

Půllitr pro rybáře

Půllitr pro rybáře

Všichni je známe. Tiše sedí u řek a rybníků a i několik hodin pozorují hladinu. Je to zajímavý koníček, který vám vydrží po celý život. Ti největší milovníci věnují spoustu času a i financí na nákup všemožného vybavení. A pak se blíží jejich narozeniny a vy byste jim rádi udělali radost. V čem je problém?

 

Dárek pro rybáře

Problém nastává, pokud sami rybáři nejste. Opravdu se vyznáte ve všech vecičkách, které rybáři používají? Existuje tolik typů prutů, navijáků, vlasců, háčků, stojanů, ale také boxů a tašek a milion dalších pomůcek. Zkuste při volbě dárku zalovit v jiných vodách.

Půllitr je dárek, který využije každý, nejen rybáři. Ale pro ně tu máme příznačný motiv s jejich koníčkem. Je možné ho na přání doplnit jménem. Darujete tak unikátní pozornost, která se vztahuje k obdarovanému osobně i k jeho zálibě.

 

Co přesně dostanete

Náš půllitr je vyrobený ze skla, které je přizpůsobené gastroprovozu. Motiv rybáře je gravírovaný laserem, je odolný proti poškrábání. Výrobek je možné mýt v myčce. Vydrží samozřejmě i přesun k rybníku a pobyt s rybářem v přírodě. Volit můžete mezi dvěma motivy – s velkým rybářem a menší rybou a s velkou rybou a menším rybářem. Oba obrázky vyrábíme na dvou velikostech půllitru. Nižší baňatý je obvykle to, co si představíte pod pojmem půllitr. Je to sklenice o výšce cca 14 cm a průměru 9 cm. Druhou možností je vyšší elegantní půllitr, je vysoký cca 18 cm a s průměrem 8 cm. Máte jinou představu? Můžete si nechat vyrobit půllitr přesně podle vašeho přání.

CWG

CWG

Geocaching

Kdo by neznal geocaching. Zábavu, která vás vytáhne do města, do přírody, do neznámých zákoutí nebo i na profláknutá místa. Poťouchle vás nutí hledat, učit se a zkoušet nové věci. Je to záležitost, která vás chytne a nepustí.

Protáhnete si tělo. Vyrazíte ven do přírody nebo do zajímavých koutů ve městě, spojíte procházkou místa, která by vás třeba nikdy nenapadlo projít. Najdete nové zkratky a zákoutí.

Naučíte se něco nového. Pro spoustu keší budete muset něco objevit, vymyslet, naučit se. Budete si lámat hlavu nad zapeklitými hádankami.

Co je cwg

Časem zjistíte, že se dá taková zábava povýšit na další úroveň. Někdy se vám totiž stane, že objevíte malá dřevěná kolečka s gravírovaným obrázkem. Byla by škoda o nich nic nevědět. Ta malá kolečka jsou CWG (Czech wood geocoin). Záležitost, která se dá krásně sbírat a vyměňovat. A my vám k tomu pomůžeme udělat první krok.

CWG se nevyměňují za běžné věci v keši. Měli byste mít svoje a vyměnit kus za kus. Jsou pravidla, která musíte dodržet. Velikost, logo na zadní straně, 2 kousky poslat do katalogu. Nebojte, tohle všechno uděláme za vás. Vy můžete naplno věnovat nějakému geniálnímu nápadu, co chcete mít na lícové straně.

Pro výrobu

Potřebujeme od vás dvě důležité věci. Tou jednodušší je váš nick (přezdívka, kterou pro geocaching používáte). Druhá už vyžaduje trochu práce, ale jen s přemýšlením. Zvolte si obrázek, který chcete na cwg mít. Nemusíte být akademickými umělci, pošlete nám svou představu a my rádi váš obrázek doladíme. V ceně výrobků jsou i grafické práce.

A pak už se jen rozhodněte, je chcete bukové nebo smrkové 😉

Pokud jste z Hradce Králové nebo okolí, můžete si hotové vyzvednout u nás a hned bez čekání je začněte používat.

Půllitr na přání

Půllitr na přání

Dárek pro ty, co všechno mají

Jaký dárek vymyslet pro člověka, který všechno má a nic nepotřebuje? Každý z nás někoho takového ve svém okolí máme. My pro vás máme řešení. Darujte unikání záležitost, kterou doma zatím nemá a stejnou nebude mít nikdo jiný. Darujte personalizovaný půllitr.

 

Půllitr s fotkou

Pošlete nám fotku a my zařídíme zbytek. Fotku upravíme taky, aby byla pěkně viditelná a opravdu potěšila. Obrázek gravírujeme laserem, nemůže se tedy sloupnout nebo poškrábat. Půllitry jsou vhodné do gastroprovozu, což znamená, že když ho doma dáte do myčky, nic se mu nestane. Můžete si vybrat ze dvou tvarů, klasický baňatý Bohemia a elegantní Donau. Fotku dokážeme přenést na oba, můžete tam mít i krátký nápis.

Co když fotku nemáte nebo nechcete mít? Zkuste se podívat třeba na Pivní otčenáš. A pokud vás nějaký podobný nápis nebo motiv napadne, neváhejte nás kontaktovat. Určitě se domluvíme.

 

Pro koho je vhodný?

Pro všechny. Je to tak jednoduché. Každý si může vychutnat oblíbený nápoj se svého (nyní určitě oblíbeného) půllitru. U pivaře je uplatnění na první pohled jasné. A ti ostatní si to jistě také zdůvodní. Půllitr je jen velká sklenice a tedy i víc prostoru pro něco dobrého. Můžete tím potěšit kolegu nebo šéfa při pracovním výročí. Tatínkovi, pro kterého je vždy problém vymyslet něco před Vánoci, nechce na půllitr vyrobit jeho oblíbeného čtyřkolového miláčka. Pro babičku připravte fotky vnoučátek. Kamaráda můžete překvapit momentkou ze společných zážitků.

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

Medaile pro táborové hry

Medaile pro táborové hry

Co bude dělat za pár týdnů?

Jaro je období nových začátků a velkého plánování. S prvními slunečnými paprsky se začínáme těšit na delší dny, barevné jaro a hřejivé léto. A začíná se řešit nejdůležitější část celého roku. Kam pojedeme na dovolenou, zda a kam pošleme děti na tábor?

A kolem táborů se bude točit i tento článek. Pokud sami tábory pořádáte, máte toho na starosti mnohem víc. Musíte ohlídat všechny úřední povinnosti, prostudovat spoustu předpisů, zařídit dvě spousty razítek a povolení a mezitím vymyslet program pro děti. Nemůžete a nechcete to jen tak odbýt, protože to je ta hlavní věc, kterou si všichni budou pamatovat.

Pro děti jsou samozřejmě nejdůležitější zážitky. Nejen proto, aby měli o čem v září napsat první slohovku na téma „Co jsem dělal o prázdninách“, ale hlavně proto, že je to jediná věc, kterou jim nikdo nevezme. A až jako staříci budou svým vnoučatům dokola vyprávět jednu historku, měla by to být ta z vašeho tábora. Pomůžeme vám zařídit, aby si kromě komářích kousanců dovezli domů také jedinečné suvenýry, se kterými mezi spolužáky zazáří.

Máme pro vás tip – rozdávejte medaile

Určitě má váš tábor nějaké téma, třeba Indiánské léto. A zcela jistě budete hrát nějakou celotáborovou hru. Už víte, jak děti odměníte? Máme pro vás tip a s realizací vám rádi pomůžeme. Darujte táborníkům drobnou odměnu za dílčí úkol a na konci tábora něco většího jako závěrečnou trofej. Vyrobíme vám celou sadu menších medailí (mincí), které můžete darovat za „splněné bobříky“, výhru v disciplíně v táborových hrách, za nejlépe uklizený stan, za perfektní službu v kuchyni a určitě vymyslíte řadu dalších. Na každé minci by mohl být pěkný obrázek, který vystihne, za co ho darujete. A na rub bychom mohli přidat logo, nebo třeba indiánský totem, ať jsme tematičtí. Můžeme mince vyrobit tak, aby šly navléknout na šňůrku jako korále. A to je teprve suvenýr!

Na konci tábora pak můžete děti odměnit něčím větším. Pro celkové vítěze her, pro nejlepší účastníky všech soutěží, pro ty, kteří splní nejvíc úkolů bude čekat velká medaile. Připravíme ji pro vás ve stejném designu jako menší mince, s motivem jakým si přejete. Pro vítěze her vyrobíme trofej za první tři místa. Trofej pro nejlepšího táborníka pro ty, kteří splní všechny zadané úkoly. A pro všechny ostatní připravíme účastnické medaile s motivem tábora, indiánským totemem nebo znakem vašeho klubu.

0