Geocaching

Kdo by neznal geocaching. Zábavu, která vás vytáhne do města, do přírody, do neznámých zákoutí nebo i na profláknutá místa. Poťouchle vás nutí hledat, učit se a zkoušet nové věci. Je to záležitost, která vás chytne a nepustí.

Protáhnete si tělo. Vyrazíte ven do přírody nebo do zajímavých koutů ve městě, spojíte procházkou místa, která by vás třeba nikdy nenapadlo projít. Najdete nové zkratky a zákoutí.

Naučíte se něco nového. Pro spoustu keší budete muset něco objevit, vymyslet, naučit se. Budete si lámat hlavu nad zapeklitými hádankami.

Co je cwg

Časem zjistíte, že se dá taková zábava povýšit na další úroveň. Někdy se vám totiž stane, že objevíte malá dřevěná kolečka s gravírovaným obrázkem. Byla by škoda o nich nic nevědět. Ta malá kolečka jsou CWG (Czech wood geocoin). Záležitost, která se dá krásně sbírat a vyměňovat. A my vám k tomu pomůžeme udělat první krok.

CWG se nevyměňují za běžné věci v keši. Měli byste mít svoje a vyměnit kus za kus. Jsou pravidla, která musíte dodržet. Velikost, logo na zadní straně, 2 kousky poslat do katalogu. Nebojte, tohle všechno uděláme za vás. Vy můžete naplno věnovat nějakému geniálnímu nápadu, co chcete mít na lícové straně.

Pro výrobu

Potřebujeme od vás dvě důležité věci. Tou jednodušší je váš nick (přezdívka, kterou pro geocaching používáte). Druhá už vyžaduje trochu práce, ale jen s přemýšlením. Zvolte si obrázek, který chcete na cwg mít. Nemusíte být akademickými umělci, pošlete nám svou představu a my rádi váš obrázek doladíme. V ceně výrobků jsou i grafické práce.

A pak už se jen rozhodněte, je chcete bukové nebo smrkové 😉

Pokud jste z Hradce Králové nebo okolí, můžete si hotové vyzvednout u nás a hned bez čekání je začněte používat.

0